• Zielona Góra, ul.Osadnicza 6   
  • +48 68 321 36 04
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WINOROŚL I WINO. WIEDZA I PRAKTYKA - CZ.2

01
02
05
DSCN0795
spis_treści_1
spis_treści_2

Symbol : 181133
autor: praca zbiorowa
format: B5 (165x235 mm)
liczba stron: 265 stron

Cena sprzedaży 65,00 zł
Cena sprzedaży bez VAT 61,90 zł
Rabat


Preloader

Książka „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka” to kompendium wiedzy o winiarstwie opracowane przez wykładowców Podkarpackiej Akademii Wina w Jaśle. To nie tylko teoretycy, ale i praktycy, którzy swoją specjalistyczną wiedzę zdobywali przez lata doświadczeń. Książka adresowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych winiarstwem, właścicieli już istniejących winnic, jak i osób początkujących, winoogrodników i miłośników wina.
Ze względu na rozległość tematyki winiarskiej książka podzielona została na dwie części.
Część pierwsza - poświęcona jest zagadnieniom związanym z uprawą winorośli. Główne rozdziały dotyczą zakładania winnicy, uprawy, nawożenia i ochrony winorośli.
Część druga - poświęcona produkcji wina ukazać ma się w połowie tego roku.

Główny rozdział cz. 2 opisujący procesy i tajniki winifikacji obudowany jest rozdziałami uzupełniającymi dotyczącymi sztuki degustacji i oceny wina, podstawom sommelierstwa, ekonomice i marketingowi wina oraz prawa winiarskiego. Książka adresowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych winiarstwem, właścicieli już istniejących winnic, jak i osób początkujących, winoogrodników i miłośników wina. Ze względu na zawartość merytoryczną wzbogaconą dużą ilością zdjęć, przydatnych tabel i wykresów, idealnie nadaje się także na prezent dla osób zainteresowanych tematem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.