• Zielona Góra, ul.Osadnicza 6   
  • +48 68 321 36 04
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


WIKEEPS® - WIBOX 2+

Polecamy Tylko u nas !!!
750013_1
750013_2
wikeeps_01
wikeeps_02
wikeeps_03
Producent Wikeeps®

Symbol : 750013
Cena sprzedaży 2900,00 zł
Cena sprzedaży bez VAT 2357,72 zł
Rabat


Preloader

Wibox 2 plus to chłodzona przenośna lodówka do wina i 2 pudełka Essential, umożliwiające utrzymanie i dozowanie 2 butelek w stałej temperaturze. Przechowuje wino w wybranej temperaturze, umożliwiając jednocześnie prezentację etykiety. Praktyczny, estetyczny i dyskretny design dostosowuje się ze smakiem i elegancją do wszystkich pomieszczeń.

Wikkeps® to urządzenia ułatwiające nalewanie wina do kieliszka z jednoczesnym zabezpieczeniem jego pozostałej zawartości. Niezbędne w każdej piwniczce konesera wina, winiarza i restauracji podającej wino na kieliszki. Najlepsze urządzenie zaprojektowane w Bordeaux zaskoczy Cię łatwością w obsłudze a twoim gościom zapewni niepowtarzalne wrażenia z wina. Dzięki temu urządzeniu każdy podany kieliszek będzie smakował jak w chwili otwarcia. Idealne rozwiązanie do sklepów z winem i restauracji gdzie podawanie wina na kieliszki było do tej pory problemem. Z Wikeeps każdy klient wyjdzie zadowolony i zachwycony jakością podanego wina.

Jak działa Wikeeps®?
Jest to system łączący dyspenser z urządzeniem do zabezpieczania wina. Jako jedyny pozwala na cieszenie się najlepszymi winami po ich otwarciu zachowując ich potencjał i jakość aż do końca butelki i można stosować z każdym korkiem (nawet z tworzyw sztucznych).

Prostota działania
Otwartą butelkę zamykamy korkiem do którego wkładamy nalewkę z filtrem i montujemy pistolet. To wszystko! Naciskając na pistolet uzyskujemy elegancko nalane świeże wino, które nie straci na swojej jakości aż do końca butelki. Tak można podawać również wina wymagające dekantacji, które zachowają niepowtarzalne aromaty i smaki gdzie zabezpieczeniu przez gazy enologiczne.

Serwowanie wina
Nigdy nie było tak proste, a nalewka ze stali nierdzewnej wyposażona w filterek pozwoli nalać idealne wino bez niechcianych zanieczyszczeń. Elegancje podania wina docenikazdy koneser wina.

System zabezpieczający do wina
Wikeeps® zabezpiecza wino już od zaserwowania pierwszego kieliszka wina. Wino pozostawione w butelce będzie zabezpieczone przez mieszankę gazów enologicznych aż do momentu wypicia ostatniego kieliszka. Dzięki temu drogie i wyjątkowe wina mogą być podawane w najlepszych restauracjach i sklepach z winami bez uszczerbku dla ich jakości. Zapewnia to, że każdy klient chętniej sięgnie po następny kieliszek lub zakupi butelkę.


Wibox 2 plus jest idealny do butelek o średnicy 85 mm (średnica otworu na butelki 92mm). Posiada regulację temperatury w zakresie od 5°C do 18°C obniżając temperaturę otoczenia o 16°C-18°C

Każda butelka jest oświetlona lampkami LED.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.