Korki do wina: KORKI 44X24 VINC 1000 szt.
  • Zielona Góra, ul.Osadnicza 6   
  • +48 68 321 36 04
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


KORKI 44X24 VINC 1000 szt.


Symbol : 940063
Korek aglomerowany
Cena sprzedaży 720,01 zł
Cena sprzedaży bez VAT 585,37 zł
Rabat


Preloader

Korek naturalny z aglomeratu korkowego, idealny do zamykania win i innych napojów alkoholowych. Korek posiada powłokę ułatwijącą korkowanie.
Wwykonany wyłącznie ze 100% kontrolowanego surowca (kora korka) pochodzącego z CORK SUPPLY Portugal, S.A. Tak zwany KOREK TECHNICZNY jest wykonany metodą indywidualnego tłoczenia (każdy korek jest wyciskany indywidualnie w oddzielnej formie). Dzięki tej unikalnej technologii produkcji i kontroli korek jest zakwalifikowany jako TCA TAINT FREE lub bez TCA (bez możliwości zainfekowania posmakiem korka). Korek charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością mechaniczną i bezproblemową aplikacją nawet dla szybkich linii napełniających. Zapewnia stałą elastyczność i przepustowość bez odchyłek. Korki serii VINC należą do grupy korków typu DIAM, RUBI, FINECORK itp. Nadają się do win o planowanym zużyciu do 3 lat. Przepuszczalność korka wynosi 0,0020 ml / dzień. Przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, z dala od zapachów i temperatur poniżej 5 ° C. Zamknij starannie otwarte opakowanie. Opakowanie zawiera 1000 sztuk,.
Dla wszystkich korków gwarantujemy zawartość TCA, w przypadku reklamacji posmaku korka w dowolnej butelce zamkniętej VINC otrzymasz zwrot w wysokości ceny sprzedaży butelki.

idealny do win przeznaczonych do spożycia w ciągu 3 lat
długość : 44mm
średnica : 24mm

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.