• Zielona Góra, ul.Osadnicza 6   
  • +48 68 458 39 97
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ODLIŚCIARKA DO WINNICY

Chwilowo brak Cena od
ciecie_listwa012
ciecie_listwa001
ciecie_listwa008
ciecie_listwa009
ciecie_listwa010
ciecie_listwa006

Symbol : ODW
Odliściarka do winorośli - cięcie letnie
Cena sprzedaży 7503,00 zł
Cena sprzedaży bez VAT 6100,00 zł
Rabat
w3-4t.png

Preloader

ODLIŚCIARKA DO LETNIEGO PRZYCINANIA WINOROŚLI !!!

Oferujemy sprawdzony i niezawodny sprzęt do kultywacji winnic. Sprzęt jest wykonywany na indywidualne zamówienie dzięki czemu dopasowany jest do warunków winnicy jak i posiadanego traktora.
Sprzęt jest wykonany z najlepszych materiałów i służyć będzie przez wiele lat. Dzięki doswiadceniu producenta który specjalizuje się wyłącznie w produkcji sprzętu do uprawy winorośli oferowany sprzęt idealnie sprawdzi sie w każdej winnicy. Oferowana odlisciarka ma posiada mechanizm "żabkowy" gwarantujący bardzo dobrą jakość cięcia co jest bardzo ważnę w trakcie letniego przycinania winorośli tak aby straty wody były jak najmniejsze. Sprzęt jest dostosowany do montażu na tym samym uchwycie co kultywator rzedowy lub na specjalnym uchwycie tylko dla odliściarki.

W razie pytań prosimy o kontakt :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.