• Zielona Góra, ul.Osadnicza 6   
  • +48 68 321 36 04
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zaloguj
  •     Pokaż zamówienia
  •     Pokaż koszykW trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów pomieszczenia w Winiarz.pl oraz towary są regularnie ozonowane.

 

Wikeeps® - tylko w Winiarz.pl

Specjalistyczny sklep winiarski Winiarz.pl

Pracujemy z     najlepszymi

WIKEEPS POZWALA OSZCZĘDZIĆ NA KAPSUŁKACH Z GAZEM ARGONOWYM W SYSTEMACH CORAVIN

Kapsułki Coravin mają specyficzną pokrywkę / adapter, który znajduje się na części gwintowanej naboju. Poza tym mają standardową pojemność 21 ml i wymiar 3,5 cala. Wielu naszych profesjonalnych klientów korzystających z systemu CORAVIN poinformowało nas, że kapsułka Wikeeps jest kompatybilna z systemem Coravin.

Zawartość kapsułek Coravin to argon , naturalny, neutralny i obojętny gaz. Wikeeps ® , francuski patent na dozowanie i zabezpieczanie wina, opracował rozwiązanie wykorzystujące również argon (ponieważ jest on cięższy od powietrza), aby otwarta butelka wina pozostała świeża przez ponad 15 dni.

Wikeeps® opracował formułę z zawartością 80% argonu i 20% CO2. Gaz jest wytwarzany przez partnera - firmę Linde, światowego lidera w dziedzinie gazu enologicznego. Dodanie CO2 sprawia, że mieszanka jest mniej "ściągająca" dla wina niż czysty 100% argon lub 100% azot i nadaje winu świeżość w trakcie dekarbonizacji.

Ta mieszanka gazowa firmy Wikeeps® używana jest przez najlepsze winnice do zabezpieczenia najlepszych win zapewniając najlepszą jakość zabezpieczonych otwartych butelek z winem.

Aby dostosować kapsułkę nalezy odkręcic adapter z kapsułki Coravin uzywając kombinerek ,a następnie po prostu przykręć adapter z kapsułki Coravin na jedną ze standardowych kapsułek Wikeeps. Zainstaluj tak przygotowany kartdridż Wikeeps w Coravin i gotowe !

Dzięki temu możesz zaoszczędzić do 60% na kartdridżach Wikeeps w porównaniu z Coravinem.

Artykuł przetłumaczony ze strony producenta - czytaj więcej na stronie Wikeeps...


 KUP TERAZ