Dokarmianie dolistne: APOL-HUMUS 1kg
  • Zielona Góra, ul.Osadnicza 6   
  • +48 68 321 36 04
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


APOL-HUMUS 1kg

NA SKUTKI PRZYMROZKÓW
151101.jpg

Symbol : 151101
APOL-HUMUS jest połączeniem kwasów humusowych i polimerów chitozanu, łącząc w sobie wszystkie cechy tych substancji. Przeznaczony jest do doglebowego i dolistnego nawożenia oraz poprawy jakości gleby w uprawach zbóż, roślin warzywniczych, okopowych i sadowniczych oraz roślin ozdobnych
Cena sprzedaży 15,99 zł
Cena sprzedaży bez VAT 14,81 zł
Rabat


Preloader

Podstawowe składniki preparatu Apol Humus to kwasy fulwowe i huminowe. Są one doskonałym „lepiszczem”, łączącym koloidy glebowe tworząc tzw. strukturę gruzełkowatą. Przyczynia się ona do poprawy stosunków powietrzno-wodnych w glebie. Jest to korzystne zarówno dla gleb piaszczystych (zwiększenie sorbcyjności), jak i ciężkich (napowietrzenie i ich rozluźnienie).

Związki humusowe wpływają na zwiększenie pojemność wodnej gleby m.in. przez zmniejszenie powierzchownego odpływu wody. Właściwości te mogą zmniejszać negatywne skutki suszy. Gleby zawierające więcej kwasów huminowych silniej pochłaniają natężenie promieniowania słonecznego co przyczynia się do szybszego ich nagrzewania.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.