Inne: PROTOCLAR 100g ENARTIS
  • Zielona Góra, ul.Osadnicza 6   
  • +48 68 458 39 97
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


PROTOCLAR 100g ENARTIS

Chwilowo brak
brak obrazka
Producent Enartis

Symbol : 961166
Cena sprzedaży 22,00 zł
Cena sprzedaży bez VAT 17,89 zł
Rabat

Preloader

PROTOCLAR-DOBRZE ROZPUSZCZALNA KAZEINA POTASOWA DO KLAROWANIA I PIELĘGANCJI
Skład : czysta kazeina potasowa zawierająca 95% białka. Amorficzny biały proszek o delikatnym zapachu mleka. Bardzo dobrze rozpuszczający się w wodzie, niezbrylający, wytwarzający niewielką pianę.
Zastosowanie: W trakcie fermentacji: razem z PLUXBENTONITEM lub BENTOLITEM SUPER zapewni szybszą i dokładną fermentację, łagodny i delikatny aromat. W trakcie klarowania: do optymalnego klarowania moszczu i wina stosować z PLUXBENTONITEM. To połączenie daje dobra fizyczno-chemiczną stabilność wina dzięki częściowej absorpcji miedzi, jonów fosforanu żelaza oraz selektywna absorpcję polifenoli. Zyskujemy wina o lepszych właściwościach organoleptycznych oraz bukietem z uwidocznionymi aromatami odmianowymi. Dzięki zdolności polepszania aromatów i bukietu PROTOCLAR jest szczególnie polecany do wyrobu win musujących. Do naprawy przedwcześnie zestarzałych i utlenionych win pozwala znacznie odnowić oryginalny aromat.
Dawkowanie: 100 g/hl do klarowania moszczu, 20 - 60 g/hl do wina, 40 - 100 g/hl do naprawy utlenionych win,
Opakowanie: 100 g
Dystrybutor: BS Viniarske Potreby

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.