WINOROŚL I WINO. WIEDZA I PRAKTYKA. CZ.2
  • Zielona Góra, ul.Osadnicza 6   
  • +48 68 321 36 04
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wikeeps® - tylko w Winiarz.pl

Specjalistyczny sklep winiarski Winiarz.pl

Pracujemy z     najlepszymi

DOSTĘPNA W NASZYM SKLEPIE - kup teraz ...

Książka „Winorośl i wino. Wiedza i praktyka” to kompendium wiedzy o winiarstwie opracowane przez wykładowców Podkarpackiej Akademii Wina w Jaśle. Książka adresowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych winiarstwem, właścicieli już istniejących winnic, jak i osób początkujących, winoogrodników i miłośników wina.

Główny rozdział cz. 2 opisujący procesy i tajniki winifikacji obudowany jest rozdziałami uzupełniającymi dotyczącymi sztuki degustacji i oceny wina, podstawom sommelierstwa, ekonomice i marketingowi wina oraz prawa winiarskiego. Książka adresowana jest do szerokiego grona osób zainteresowanych winiarstwem, właścicieli już istniejących winnic, jak i osób początkujących, winoogrodników i miłośników wina. Ze względu na zawartość merytoryczną wzbogaconą dużą ilością zdjęć, przydatnych tabel i wykresów, idealnie nadaje się także na prezent dla osób zainteresowanych tematem.

Kup już teraz...