• Zielona Góra, ul.Osadnicza 6   
  • +48 68 321 36 04
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zaloguj
  • Pokaż zamówienia
  •     Pokaż koszyk

 

Wikeeps® - tylko w Winiarz.pl

Specjalistyczny sklep winiarski Winiarz.pl

Pracujemy z     najlepszymi

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie winiarskie, które odbędzie się w dniu 10.08.2022 (środa) w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. W przepięknym otoczeniu Winnicy Samorządowej przedstawione zostaną aspekty produkcji wina z naciskiem na produkcję wina ekologicznego. W trakcie wykładów uczestnik dowie się jak poprawnie przerabiać winogron, jakich użyć preparatów przy produkcji win ekologicznych a nawet jak poprawnie wykonać stabilizację winianową. Szkolenie prowadzić będą enolodzy z firmy BS Vinarske Potreby z Czech. Będzie również okazja na zadawanie pytań jak i uzyskania doradztwa.

W części "Pytania i doradztwo" zachęcamy do przywiezienia ze sobą próbek win (2-3 butelki na próbkę, najlepiej problematycznych), które w ramach wspólnej degustacji i omówienia dostaną darmowe doradztwo. Ilość próbek do analizy jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Próbki będą podawane w ciemno.

Zapewniamy tłumaczenie, materiały szkoleniowe, catering oraz darmowy parking.

!!! Liczba miejsc ograniczona !!!
BILETY DO NABYCIA TYLKO ELEKTRONICZNIE DO 09.08.2022 włącznie

NIE CZEKAJ KUP BILET

 Przygotuj się do sezonu i zadbaj o swoje wino uczestnicząc w szkoleniu